02833332810 info@winalborz.ir

شرکت پویا پلیمر کار البرز، بزرگترین مجموعه فعال در حوزه upvc  در سطح استان قزوین، توانسته از سال 1381 خدمات مطلوبی را به مشتریان ارایه نماید.هم اکنون این شرت با بکارگیری از نیروی انسانی متخصص و گسترش دامنه خدمات خود در سراسر کشور سهم قابل توجهی از بازار upvc  کشور را به خود اختصاص داده است.
پنجره های دوجداره البرز پروفیل با بهره گیری از فناوری نانو دارای ضمانت پانزده ساله می باشد.پروفیل های این شرکت به دلیل مقاومت در برابر نور خورشید(اشعه(uv  و ماندگاری پانزده ساله مورد توجه کشورهای همسایه نیز قرار گرفته و به همین منظور این شرکت علاوه بر صادرات داخلی توانسته در صادرات خارجی نیز موفق باشد.وجود ورق های گالوانیزه با ضخامت استاندارد در سرتاسر فریم،مولین و بازشوها بر استحکام پنجره های این شرکت افزوده است،به طوریکه از هر گونه تغیر حالت وپیچش و خمش در پروفیل های این شرکت جلوگیری می کند.
پنجره های دوجداره این شرکت مجهز به جدیدترین نوع گسگت ها(لاستیک های آب بندی)از نوع جوش پذیرمی باشد.جلوگیری از ورود گرد خاک،صدا و آب ناشی از برف و باران از جمله مزیت های گسگت های TPE است.
کاهش هدر رفت انرژی را می توان از مهم ترین ویژگی پنجره های دوجداره البرز پروفیل دانست.این پنجره ها دارای شیشه های دوجداره با گاز آرگون استاندارد و از رطوبت گیرهای لازمه برای جلوگیری از هر گونه بخار گرفتگی در سطح شیشه  برخورد دار است.
این شرکت با بهره گیری از سیستم های روز دنیا در واحد مونتاژ پنجره بویژه در قسمت جوش پروفیل ها توانسته نمره A را از سازمان ملی استاندارد ایران دریافت کند.نصب پنجره های البرز پروفیل صرفا توسط تکنسین های این کارخانه صورت می گیرد.به همین منظور دارای خدمات پانزده ساله می باشد.
پنجره های دوجداره البرز دارای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران به شناسه14005832288و نشان2008-9001iso  از لوتوس ایتالیا است.

بخشی از پروژه های انجام شده

مساجد

1.صاحب الزمان(عج ) قزوین
2.امیرالمونین(عج ) مینودر
3.روستای حسن آباد
4.روستای آتان
5.روستای ورگیل
6.روستای عبدل آباد

ادارات

 اداره صنعت، معدن و تجارت
صدا وسیمای مرکز قزوین
پارک علم و فناوری
ورزشگاه سردار آزادگان
نیروگاه شهید رجایی
دادسرای روحانیت
دادگستری بوِئین زهرا و محمدیه
علوم پزشکی(10 پروژه)

 

انبوه سازان

 1.برج خلیج فارس
آستان قدس رضوی
هتل هرمز بندرعباس
مسکن مهر قزوین و کرج
اتوبوسرانی الوند
مجموعه انبارهای عمومی چابهار
بنیاد تعاون آجا(آمل) 

 

شرکت ها

 شرکت سالم کار
شرکت عصر صنعت
شرکت نقش ایران
شرکت ماشین دارو
شرکت ایرسا
شرکت توسعه فن آوران کاسپین
شرکت تولیدی کفش حسن پور
شرکت آسیا ناما
شرکت شیشه همدان